Zaznacz stronę

Jesteśmy doświadczonym zespołem z wieloletnim stażem w zakresie projektowania wnętrz o różnym charakterze. W naszym portfolio można znaleźć zarówno projekty prywatne, biurowe jak i komercyjne.
Kierując się aspiracjami klientów, a także różnorodnymi doświadczeniami, nasza pracownia projektuje niepowtarzalne wnętrza, które pozwalają klientom w pełni wyrazić to, kim są i co ma dla nich znaczenie.
Naszą rolą jako projektantów jest wydobycie z przestrzeni potencjału, ale przy równoczesnej dbałości o detal, skupienie się na tym co ją wyróżnia i charakteryzuje przy zachowaniu wrażliwości na naturalny klimat miejsca.
Dbamy o to aby nasze projekty były harmonijne, ale często kontrastowe i zaskakujące.

KINGA KNAP-SIEWIERSKA – Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej oraz wydziału Grafiki i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 2000 roku współpracowała z: White Line Expo, Smyk Sp. z o.o., biurem architektonicznym Chapman Taylor, jako główny architekt konceptu wnętrz sklepów sieci Molton oraz projektant i koordynator wykończenia wnętrz ponad czterdziestu butików tej sieci. Posiada szerokie doświadczenie w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz komercyjnych zdobyte na przełomie ostatnich kilkunastu lat pracy zawodowej. W 2016 roku wraz z Katarzyną Przyłuską założyła własną pracownię projektową – Knap Przyłuska Projektowanie Wnętrz.

KATARZYNA PRZYŁUSKA – Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej. Posiada uprawnienia w specjalności budowlanej do projektowania bez ograniczeń. Ponad dwanaście lat doświadczenia w branży architektoniczno budowlanej, w biurach projektowych oraz jako nadzór autorski. Doświadczenie zdobywała w renomowanych pracowniach JEMS Architekci oraz w pracowni 90 Architekci. Opracowywała projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze budynków użyteczności publicznej, jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz wnętrz. Od 2016 roku wraz z Kingą Knap-Siewierską prowadzi pracownię – Knap Przyłuska Projektowanie Wnętrz.